Oficjalny portal: Zespół Placówek Oświatowych

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

3 wrzesień 2021
Koniec wakacji to również początek nowej przygody w szkole, która rozpoczyna się pierwszego września. Mimo niesprzyjającej aury i obowiązujących obostrzeń sanitarnych, wśród uczniów panowała radosna atmosfera.
Po dwóch miesiącach rozłąki mogli się znowu spotkać i opowiedzieć o wakacyjnych przygodach. Swobodne rozmowy ucichły o godzinie 9.00, gdyż przyszedł czas na oficjalne rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Pełniąca obowiązki Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Kalinowicach Pani Joanna Niepala uroczyście przywitała wszystkich obecnych na apelu, następnie poprosiła o zabranie głosu Dyrektor Gminnego Zarządu Obsługi Jednostek Panią Marzennę Staroszczyk.
Pierwszy września był szczególnym dniem dla dziewczynek, które zostały uroczyście przyjęte do grona uczniów naszej szkoły. Trochę stremowane, jednak z uśmiechem na ustach złożyły ślubowanie pierwszoklasisty. Następnie Pani Niepala przekazała wszystkim informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego. Z przykrością rozstaliśmy się z Panią Lilianą Koroll, która rozpoczęła pracę w innej szkole.
Po części oficjalnej, uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami.
W nowym roku szkolnym nauczycielom życzę dużo pozytywnej energii i cierpliwości, uczniom chęci do nauki i sukcesów, rodzicom satysfakcji ze współpracy z nami, natomiast pracownikom niepedagogicznym dużo uśmiechu i siły.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Krystyna Bąk (2021-09-03 22:22:17)
Informację zmodyfikował(a): Krystyna Bąk (2021-09-03 22:26:54)
Liczba odwiedzin: 1794
Do góryBanery dolne

Galeria zdjęć

Stopka

Zamknij